درباره من

امیرمحمد بهرامی هستم ، مدرس و برنامه نویس فول استک.در مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان سلطانی ۴ مشغول به تحصیل هستم ، سابقه همکاری و فعالیت در پروژه های مختلف در زمینه های کسب و کار دیجیتال و پروژه های استارتاپی رو دارم و باعث افتخارمه که در مسیر آموزش و توسعه ی کسب و کار شما ، در کنارتان باشم!

  • سن۱۷
  • ساکنکرج
  • آدرسکرج - مهرشهر
  • ایمیل[email protected]
  • تلفن۰۹۰۲۵۴۷۵۳۹۳

خدمات من

طراحی اپلیکیشن اندروید و ویندوز

این روزها همه افراد یک گوشی تلفن هوشمند دارند. کاربران این گوشی‌ها می‌توانند انواع اپلیکیشن‌های کاربردی و بازی‌های جذاب را نصب کنند و همیشه و همه‌جا از آن‌ها استفاده کنند؛ بنابراین اگر قصد کرده‌اید که در همه‌جا کنار مشتریان‌تان باشید، طراحی اپلیکیشن را به‌هیچ‌عنوان‌ دستِ ‌کم نگیرید!

تولید محتوا

محتوا قلب تپنده ی شبکه های اجتماعی ، وبسایت و اپلیکیشن های شماست ؛ تمام طراحی ها و نقش و نگار های به کار رفته در نهایت برای ارائه محتوا به کاربران شما انجام شده اند .محتواست که به بازدید کنندگان شما سمت و سو میدهد و باعث تبدیل شدن آنان به مشتری می شود.

طراحی وبسایت

تکنولوژی این امکان را فراهم کرده که کسب و کار و محصولات‌تان را برای همه مردم جهان به نمایش بگذارید. برای این کار به یک وب سایت نیاز دارید. اگر وب سایت‌تان طراحی خوبی داشته باشد، مشتریان در همان نگاه اول مشتاق می‌شوند که کمی در وب سایت‌تان گشت بزنند و درنهایت نگاهی به محصولات و خدماتی که دارید می‌اندازند ، با سیستم کسب و کار شما ارتباط میگیرند و در نهایت مشتری‌های بالقوه به مشتری‌های بالفعل تبدیل میشوند.

آموزش

طی سالهایی که در زمینه تکنولوژی فعالیت کردم ، افتخار شاگردی نزد اساتید برجسته و مطرح را داشته و باعت افتخارمه که دانسته های خود را در زمینه های طراحی سایت ، برنامه نویسی ویندوز ، برنامه نویسی اندروید ، دیجیتال مارکتینگ و... با شما به اشتراک بگذارم.

مشتریان

آمار کاری

مشتری راضی

۱۴۳

گواهینامه معتبر

۱۶

لوح تقدیر

۴۵